Harmonogramy działań

19 września 2019

Harmonogram zajęć - zadanie 3

Zadanie 3. Kształtowanie umiejętności uczenia się (UJK).Okres realizacji 01.07.2019r. -31.12.2019r. prof. Żeber-Dzikowska, dr Elżbieta Buchcic

Grupy uczestników projektu: A (MOW Podzamcze gr. I), B (MOW Podzamcze gr. II), C (MOW Zawichost gr. I), D (MOW Zawichost gr. II), E (MOW Rembów),F (MOW/MOS Skarżysko Kamienna), G (MOW Kielce), H (MOS Ostrowiec Świętokrzyski) (12 osób/1 grupa)

Szczegóły w załączniku:

Harmonogram zajęć - zadanie 3

19 marca 2019

Harmonogram zajęć UJK oraz RCN-T

Harmonogram zajęć UJK

miejsce prowadzenia zajęć: budynek Wydziału Matematyczno – Przyrodniczego - Instytut Chemii (ul. Świętokrzyska 15G, 25-406 Kielce)

laboratorium C301 (Świet(l)ne eksperymenty),

laboratorium C127 (Przez żołądek do serca),

Stacja Badawcza UJK Święty Krzyż (Tajemniczy Świat bryłki gleby, Zadbaj o klimat).

Harmonogram zajęć RCN-T

miejsce prowadzenia zajęć: