Projekty programów ramowych Komisji Europejskiej

Wszystkie uczelnie, firmy i inne podmioty w makroregionie, w skład którego wchodzą trzy województwa: małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie, będzie wspierał Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia, który podobnie jak jego poprzednik – Regionalny Punkt Kontaktowy będzie działał w strukturze Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska.
W ramach programu Horyzontu Europa do końca 2027 będą ogłaszane konkursy, w których można się ubiegać o finansowanie badań, innowacji, rozwoju potencjału naukowego, mobilności naukowców.
Zachęcamy zainteresowanych Horyzontem Europy naukowców do kontaktu z HPK, udziału w szkoleniach i innych wydarzeniach organizowanych przez Nas oraz sieć.

Dane kontaktowe HPK Polska Południowo-Wschodnia

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska