IX Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii

Przed nami już dziewiąta edycja tej wyjątkowej, cieszącej się dużym zainteresowaniem młodych naukowców konferencji, która jest wspólną inicjatywą doktorantów środowiska łódzkiego: Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi.

Głównym celem sympozjum jest stworzenie możliwości do zaprezentowania przed szerszą publicznością wyników badań młodych i ambitnych naukowców, uczestnictwa w wykładach prowadzonych przez znanych i szanowanych profesorów oraz doktorów, a także nawiązywania współpracy.

Termin rejestracji na IX Łódzkie Sympozjum Doktorantów Chemii rozpoczyna się 14 lutego 2022 roku i upływa 20 marca 2022 roku.

Czekamy na Wasze abstrakty do 20 marca 2022 roku.

Możliwa jest tylko rejestracja na udział czynny (prezentacja posteru lub prezentacja ustna). Komitet organizacyjny wystawi zaświadczenia tylko dla uczestników, którzy wygłoszą prezentację ustną, bądź będą obecni na swojej sesji posterowej. Uczestnictwo bierne jest możliwe bez rejestracji i nie jest poświadczane przez komitet organizacyjny.

W celu zarejestrowania się na konferencję należy:

  1. Wypełnić arkusz formularz zgłoszeniowy, dostępny TUTAJ.
  2. Abstrakty prosimy kierować na adres mailowy: lsdch.9@gmail.com.

Tytuł wiadomości powinien być identyczny z nazwą pliku abstraktu (patrz poniżej). Prosimy nie dodawać żadnych innych słów!

Wytyczne dotyczące abstraktu oraz pozostałe informacje można znaleźć na stronie http://www.chemia.uni.lodz.pl/lsdch/Skip to content