Noc biologów 2022 poster

Noc Biologów 2022

Szanowni Państwo!

miło nam poinformować, że 14 stycznia 2022 roku odbędzie się kolejna, już XI edycja, ogólnopolskiej akcji Noc Biologów. W tym roku tytuł przewodni nawiązuje do Rezolucji Parlamentu Europejskiego w sprawie unijnej strategii na rzecz bioróżnorodności 2030 – przywracania przyrody do naszego życia i brzmi: „Różnorodność biologiczna: od genu po ekosystem”.

Z tej okazji pracownicy, doktoranci i studenci Instytutu Biologii – Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zapraszają wszystkich entuzjastów przyrody do uczestniczenia w nocnej przygodzie z biologią. Przygotowaliśmy dla Państwa różnorodne propozycje – wykłady, warsztaty, pokazy, gry, konkursy, filmy.

Wszystkie wydarzenia w ramach Nocy Biologów są bezpłatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biologią – dzieci, młodzież, ich rodziców i nauczycieli.

XI edycja Nocy Biologów planowana jest w formie hybrydowej:

• wykłady stacjonarne – (wyłącznie zapisani uczestnicy)
  • laboratoria/pokazy/warsztaty – dla grup maksymalnie 10 osobowych (wyłącznie zapisani uczestnicy)
  • wykłady on-line
  • filmy, materiały on-line

Na wszystkich zajęciach stacjonarnych obowiązuje reżim sanitarny (zmniejszona ilość osób w grupach, obowiązek zakrywania ust i nosa maską)

Program imprezy jest już częściowo dostępny na oficjalnej stronie Nocy Biologów (program może ulegać zmianom, na wszystkie wydarzenia Nocy Biologów obowiązują zapisy!)

patronatpatronatpatronat

W NOCY BIOLOGÓW 2022 BĘDĄ MOGŁY UCZESTNICZYĆ WYŁĄCZNIE OSOBY ZAPISANE!